filmweblogobig

Program 2010

O T F L S M T O
20 21 22 23 24 25 26 27

Alle visninger

Programoversikt

Arrangementsoversikt

Program – visningsliste:
Cinema Extraordinaire i konkurranse
Cinema Extraordinaire
Dokumentarprogram i konkurranse
Dokumentarprogram
Checkpoints - Konkurranse
Checkpoints
Førpremierer
Gay and Lesbian Propaganda Night
Musikalske takter
Midnight Craze
Videorama

Tema – visningsliste:
Fokus - Latin-Amerika
Fokus - Østersjøen
Peace & Love
Portretter
Realfag
Spin & Swing
Urbanisme
Vestland, Vestland

Artikler
Latin-Amerika, nå!
Hanseater og pirater

Debatter
Østersjøen
Demokratisk deltagelse
Norge i krig
Spin&Swing
Mennesket bak flyktningen
Cyberphobia

Annet
Rom 8

Visninger

Dato Tid Tittel Kino
delillos - Hjernen er alene i Operaen MB4
20. okt. 10:30 R MB2
20. okt. 10:30 Secrets of the Tribe MB5
20. okt. 11:00 Richard Garriott: Man on a Mission MB3
20. okt. 11:30 Eyes Wide Open - Exploring Today's South America MB4
20. okt. 12:30 My Joy TIVOLI
20. okt. 12:40 Brother & Sister MB2
20. okt. 12:45 The Genius and the Boys MB5
20. okt. 13:00 Cyrus MB3
20. okt. 13:15 Casino Jack and the United States of Money MB1
20. okt. 13:45 L'amour fou MB4
20. okt. 13:45 The Four Times CIN
20. okt. 14:30 Enemies of the People MB5
20. okt. 14:45 Tamara Drewe MB2
20. okt. 15:00 The Be All and End All MB3
20. okt. 15:00 Amphetamine TIVOLI
20. okt. 15:45 Inside Job MB1
20. okt. 15:45 The Autobiography of Nicolae Ceausescu CIN
20. okt. 15:50 Just Like Us MB4
20. okt. 16:30 Tarda Estate MB5
20. okt. 17:00 The Good Heart MB2
20. okt. 17:00 Waste Land TIVOLI
20. okt. 17:30 Restrepo MB4
20. okt. 18:15 Life During Wartime MB1
20. okt. 18:30 Secrets of the Tribe MB5
20. okt. 19:00 Home for Christmas KP1
20. okt. 19:00 Bhutto TIVOLI
20. okt. 19:00 Home for Christmas MB2
20. okt. 19:15 Honey CIN
20. okt. 19:20 Howl MB3
20. okt. 19:30 Bogotá Change MB4
20. okt. 20:30 You Will Meet a Tall Dark Stranger MB1
20. okt. 20:45 DAVID WANTS TO FLY MB5
20. okt. 21:00 The Social Network MB2
20. okt. 21:10 Leave Them Laughing MB4
20. okt. 21:15 The Killer Inside Me MB3
20. okt. 21:20 Women Without Men CIN
20. okt. 21:25 Bad Family TIVOLI
20. okt. 22:30 Dossier K. MB1
20. okt. 22:45 Lemmy MB5
20. okt. 23:05 The Erotic Man MB4
20. okt. 23:15 South of the Border MB2
20. okt. 23:20 Four Lions MB3
21. okt. 09:15 Au Revoir Taipei MB5
21. okt. 09:45 Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives MB1
21. okt. 10:00 A Screaming Man MB3
21. okt. 10:45 Inside Job MB2
21. okt. 11:00 Hunger MB5
21. okt. 11:45 Restrepo TIVOLI
21. okt. 12:00 Life, Above All MB1
21. okt. 12:15 The People vs George Lucas MB3
21. okt. 13:00 THERE ONCE WAS AN ISLAND – TE HENUA E NNOHO MB5
21. okt. 13:05 War games and the man who stopped them MB4
21. okt. 13:15 South of the Border MB2
21. okt. 13:45 Bhutto TIVOLI
21. okt. 13:45 Russian Lessons CIN
21. okt. 14:00 Kawasaki's Rose MB1
21. okt. 14:30 My Joy MB3
21. okt. 14:50 Budrus MB5
21. okt. 15:00 Howl MB2
21. okt. 15:30 Waste Land MB4
21. okt. 16:00 All That I Love TIVOLI
21. okt. 16:00 Honey CIN
21. okt. 16:05 My Perestroika MB1
21. okt. 16:30 Just Like Us MB5
21. okt. 17:00 You Will Meet a Tall Dark Stranger MB2
21. okt. 17:00 The Four Times MB3
21. okt. 17:15 Racing Dreams MB4
21. okt. 18:00 The Concert MB1
21. okt. 18:15 Mall Girls CIN
21. okt. 19:00 In the Beginning There Was Light MB3
21. okt. 19:00 Life During Wartime MB2
21. okt. 19:15 Bogotá Change MB4
21. okt. 19:45 Disco & Atomic War TIVOLI
21. okt. 20:00 Honey CIN
21. okt. 20:20 Normal: The Düsseldorf Ripper MB1
21. okt. 20:30 Disco & Atomic War MB5
21. okt. 20:45 Eastern Drift MB4
21. okt. 21:00 Miss Landmine MB3
21. okt. 21:00 The Social Network MB2
21. okt. 21:30 All That I Love TIVOLI
21. okt. 22:20 The Town MB1
21. okt. 22:30 The Bill Hicks Story MB5
21. okt. 22:45 Taqwacore: The Birth of Punk Islam MB3
21. okt. 23:00 DAVID WANTS TO FLY MB4
21. okt. 23:15 South of the Border MB2
22. okt. 09:00 Spillet om de apatiske barna MB5
22. okt. 09:30 The Good Heart MB1
22. okt. 09:30 Au Revoir Taipei MB1
22. okt. 10:20 Grace, Milly, Lucy MB5
22. okt. 10:30 The Concert MB2
22. okt. 10:30 Brother & Sister MB3
22. okt. 12:00 Enemies of the People MB5
22. okt. 12:15 Human Terrain TIVOLI
22. okt. 12:45 The Four Times MB3
22. okt. 12:50 American Radical - The Trials of Norman Finkelstein MB4
22. okt. 13:00 The Tillman Story MB2
22. okt. 13:40 R MB1
22. okt. 14:00 Latvian animations MB5
22. okt. 14:40 Casino Jack and the United States of Money MB3
22. okt. 14:40 Edie & Thea: A Very Long Engagement MB4
22. okt. 14:50 Heartbeats MB2
22. okt. 15:45 The Trotsky MB1
22. okt. 15:45 Kings Road MB5
22. okt. 16:00 World peace and other 4th grade achievements MB4
22. okt. 16:45 The Tree MB2
22. okt. 17:00 Southern District MB3
22. okt. 17:30 Streiftog i Bergen MB4
22. okt. 17:50 My Playground KP5
22. okt. 18:00 108 CIN
22. okt. 18:15 Dreams in Copenhagen MB1
22. okt. 18:45 Machete MB2
22. okt. 19:15 In the Beginning There Was Light MB3
22. okt. 19:20 Budrus MB5
22. okt. 19:30 A Drop of Luxury TIVOLI
22. okt. 19:50 Miss Landmine MB4
22. okt. 20:00 Russian Lessons CIN
22. okt. 20:00 Bad Family MB1
22. okt. 21:00 8: The Mormon Proposition MB5
22. okt. 21:00 Heartbeats MB2
22. okt. 21:00 Soul Boy TIVOLI
22. okt. 21:15 Teenage Paparazzo MB3
22. okt. 21:20 S.O.S/State of Security MB4
22. okt. 22:00 12 Paces without a Head MB1
22. okt. 22:15 Taqwacore: The Birth of Punk Islam TIVOLI
22. okt. 22:45 Four Lions MB2
22. okt. 22:45 Amphetamine MB5
22. okt. 23:15 Cold Weather MB3
22. okt. 23:20 Just Like Us MB4
23. okt. 09:15 Bogotá Change MB5
23. okt. 09:15 Spillet om de apatiske barna MB4
23. okt. 09:45 Honeymoons MB1
23. okt. 09:45 Life, Above All MB3
23. okt. 10:00 Howl MB2
23. okt. 10:45 Secrets of the Tribe MB5
23. okt. 11:00 Tarda Estate MB4
23. okt. 11:35 The Albanian MB1
23. okt. 11:45 Moloch Tropical MB3
23. okt. 11:45 The Good Heart MB2
23. okt. 12:00 The Parking Lot Movie TIVOLI
23. okt. 13:00 Hunger MB4
23. okt. 13:00 War games and the man who stopped them CIN
23. okt. 13:00 The Invention of Dr. Nakamats MB5
23. okt. 13:45 Carancho MB2
23. okt. 13:45 World peace and other 4th grade achievements TIVOLI
23. okt. 13:45 Teenage Paparazzo MB1
23. okt. 13:50 I´m Still Here MB3
23. okt. 14:30 Our Man in Kirkenes MB5
23. okt. 15:00 Camp Victory, Afghanistan MB4
23. okt. 15:00 Women Without Men KP5
23. okt. 15:15 Thanks to life TIVOLI
23. okt. 15:30 Fartein Valen CIN
23. okt. 15:45 My Perestroika MB1
23. okt. 16:00 I Saw the Sun MB3
23. okt. 16:00 Mom MB5
23. okt. 16:00 The Robber MB2
23. okt. 16:30 Bogotá Change TIVOLI
23. okt. 16:50 Of Gods and Men KP5
23. okt. 17:00 Brothers at War CIN
23. okt. 17:00 Norwegian short film competition MB4
23. okt. 17:30 Knut Sigve fra Folkestad MB5
23. okt. 18:00 Tears of Gaza MB2
23. okt. 18:30 Dreams in Copenhagen MB3
23. okt. 18:30 108 CIN
23. okt. 19:00 The Impossible River Journey MB5
23. okt. 19:15 A SCREAMING MAN KP5
23. okt. 19:30 Best of west MB4
23. okt. 19:45 Biutiful MB2
23. okt. 19:45 Bogotá Change TIVOLI
23. okt. 20:15 12 Paces without a Head MB3
23. okt. 20:30 Budrus CIN
23. okt. 21:00 The Tree KP5
23. okt. 21:00 The Road to Diyarbekir MB5
23. okt. 21:15 Strange Powers: Stephin Merritt and the Magnetic Fields TIVOLI
23. okt. 22:00 The People vs George Lucas MB4
23. okt. 22:00 Tarda Estate CIN
23. okt. 22:30 Rush: Beyond the Lighted Stage MB3
23. okt. 22:30 Tamara Drewe MB2
23. okt. 22:30 Cell 211 MB5
23. okt. 23:00 Heartbeats MB1
24. okt. 09:30 Honeymoons MB3
24. okt. 09:45 Climate of Change MB5
24. okt. 10:00 General Orders no. 9 MB4
24. okt. 10:00 The Autobiography of Nicolae Ceausescu MB1
24. okt. 10:15 Of Gods and Men MB2
24. okt. 10:45 Camp Victory, Afghanistan TIVOLI
24. okt. 11:15 The Albanian MB3
24. okt. 11:30 Moloch Tropical MB5
24. okt. 11:45 The Passion MB4
24. okt. 12:00 Mall Girls CIN
24. okt. 12:30 Human Terrain TIVOLI
24. okt. 12:45 Genius Within: The Inner Life of Glenn Gould MB2
24. okt. 13:15 The Invisible Eye MB3
24. okt. 13:30 Life, Above All MB1
24. okt. 13:45 The Road to Diyarbekir MB5
24. okt. 13:45 Kings Road CIN
24. okt. 14:00 Client 9: The Rise and Fall of Eliot Spitzer MB4
24. okt. 14:30 Camp Victory, Afghanistan CIN
24. okt. 15:00 Streiftog i Bergen MB2
24. okt. 15:10 War Don Don MB5
24. okt. 15:15 All That I Love MB3
24. okt. 15:45 Southern District MB1
24. okt. 16:00 Bad Faith CIN
24. okt. 16:15 Human Terrain TIVOLI
24. okt. 16:20 The Be All and End All MB4
24. okt. 17:00 Enemies of the People MB5
24. okt. 17:00 In the Beginning There Was Light MB2
24. okt. 17:15 Mother Teresa of Cats MB3
24. okt. 18:00 My Perestroika CIN
24. okt. 18:00 Cyrus MB1
24. okt. 18:15 The Parking Lot Movie MB4
24. okt. 19:00 Cooking Up Dreams MB5
24. okt. 19:10 Carancho MB3
24. okt. 19:30 The Concert MB2
24. okt. 19:45 World peace and other 4th grade achievements MB4
24. okt. 20:00 Dish: Women, Waitressing and the Art of Service CIN
24. okt. 20:00 Restrepo TIVOLI
24. okt. 20:15 Inside Job MB1
24. okt. 20:45 Eastern Drift MB5
24. okt. 21:15 Cold Weather MB3
24. okt. 21:15 Tarda Estate MB4
24. okt. 21:30 War Don Don CIN
24. okt. 21:45 The Bill Hicks Story TIVOLI
24. okt. 22:00 The Town MB2
24. okt. 22:30 The Killer Inside Me MB1
24. okt. 23:00 Ride, Rise, Roar MB5
24. okt. 23:05 Going Vertical MB4
24. okt. 23:15 The Robber MB3
25. okt. 09:15 The Autobiography of Nicolae Ceausescu MB3
25. okt. 09:15 Eastern Drift MB5
25. okt. 09:30 Carancho MB2
25. okt. 10:00 The Shock Doctrine MB1
25. okt. 11:45 Life During Wartime MB1
25. okt. 11:45 Tarda Estate TIVOLI
25. okt. 11:45 The Killer Inside Me MB2
25. okt. 12:30 A SCREAMING MAN MB3
25. okt. 13:00 Space Tourists MB4
25. okt. 13:00 Bad Faith CIN
25. okt. 13:30 108 TIVOLI
25. okt. 13:45 Castaway on the Moon MB1
25. okt. 14:00 Tamara Drewe MB2
25. okt. 14:00 American Radical - The Trials of Norman Finkelstein MB5
25. okt. 14:20 Kawasaki's Rose MB3
25. okt. 15:00 The Last Summer of La Boyita CIN
25. okt. 15:00 Richard Garriott: Man on a Mission MB4
25. okt. 15:30 Casino Jack and the United States of Money TIVOLI
25. okt. 16:00 Bhutto MB5
25. okt. 16:15 Tears of Gaza MB2
25. okt. 16:15 Southern District MB1
25. okt. 16:30 The Town MB3
25. okt. 17:00 Bad Faith CIN
25. okt. 17:00 Transcendent Man MB4
25. okt. 18:00 Biutiful MB2
25. okt. 18:15 Paper Soldier MB5
25. okt. 18:30 Waiting for Superman KP1
25. okt. 18:45 Waste Land MB4
25. okt. 19:00 Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives CIN
25. okt. 20:30 The Erotic Man MB5
25. okt. 20:30 delillos - Hjernen er alene i Operaen TIVOLI
25. okt. 20:40 Strange Powers: Stephin Merritt and the Magnetic Fields MB4
25. okt. 20:50 Dust MB2
25. okt. 21:00 The Invisible Eye MB1
25. okt. 21:05 The Tree MB3
25. okt. 21:30 Dish: Women, Waitressing and the Art of Service CIN
25. okt. 22:30 The People vs George Lucas TIVOLI
25. okt. 22:30 Client 9: The Rise and Fall of Eliot Spitzer MB4
25. okt. 22:30 8: The Mormon Proposition MB5
25. okt. 23:00 Red MB1
25. okt. 23:00 Cyrus MB3
25. okt. 23:00 The Tillman Story MB2
2010-10-26 09:30 12 Paces without a Head MB3
2010-10-26 09:45 The Bill Hicks Story MB5
2010-10-26 10:00 Mother Teresa of Cats MB1
2010-10-26 10:10 Castaway on the Moon MB2
2010-10-26 11:45 The Trotsky MB3
2010-10-26 12:00 Eyes Wide Open - Exploring Today's South America MB5
2010-10-26 12:00 Brothers at War CIN
2010-10-26 12:00 Brother & Sister MB1
2010-10-26 12:20 Plug & Pray TIVOLI
2010-10-26 12:30 Bad Family MB2
2010-10-26 13:05 Climate of Change MB4
2010-10-26 13:45 Paper Soldier CIN
2010-10-26 14:00 Of Gods and Men MB3
2010-10-26 14:05 Au Revoir Taipei MB1
2010-10-26 14:15 Amphetamine MB5
2010-10-26 14:15 Transcendent Man TIVOLI
2010-10-26 14:30 R MB2
2010-10-26 15:00 General Orders no. 9 MB4
2010-10-26 16:00 The Albanian MB1
2010-10-26 16:00 Honeymoons TIVOLI
2010-10-26 16:15 Four Lions CIN
2010-10-26 16:15 THERE ONCE WAS AN ISLAND – TE HENUA E NNOHO MB5
2010-10-26 16:30 Tears of Gaza MB2
2010-10-26 16:40 delillos - Hjernen er alene i Operaen MB4
2010-10-26 16:40 Au Revoir Taipei MB3
2010-10-26 18:00 Cooking Up Dreams MB5
2010-10-26 18:10 My Joy MB1
2010-10-26 18:15 The Shock Doctrine CIN
2010-10-26 18:30 Going Vertical MB3
2010-10-26 18:35 Biutiful MB2
2010-10-26 18:45 S.O.S/State of Security MB4
2010-10-26 19:45 Client 9: The Rise and Fall of Eliot Spitzer MB5
2010-10-26 19:50 Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives CIN
2010-10-26 20:00 Honeymoons TIVOLI
2010-10-26 20:00 Best of Scandinavian music videos ANNET
2010-10-26 20:20 The Hedgehog MB3
2010-10-26 20:40 Genius Within: The Inner Life of Glenn Gould MB4
2010-10-26 20:45 The Be All and End All MB1
2010-10-26 21:10 Oceans MB2
2010-10-26 22:00 Dust TIVOLI
2010-10-26 22:15 The Shock Doctrine CIN
2010-10-26 22:30 Cold Weather MB3
2010-10-26 22:30 Disco & Atomic War MB5
2010-10-26 22:40 I´m Still Here MB1
2010-10-26 22:55 Ride, Rise, Roar MB4
2010-10-26 23:15 Soul Boy MB2
27. okt. 09:15 Leave Them Laughing MB5
27. okt. 09:45 Waiting for Superman MB1
27. okt. 10:15 Cell 211 MB4
27. okt. 10:35 Cyrus MB3
27. okt. 11:00 Bhutto TIVOLI
27. okt. 11:10 War Don Don MB5
27. okt. 11:45 Dossier K. MB1
27. okt. 12:20 You Will Meet a Tall Dark Stranger MB2
27. okt. 12:30 Disco & Atomic War MB4
27. okt. 12:30 The Hedgehog MB3
27. okt. 12:40 Grace, Milly, Lucy MB5
27. okt. 13:00 Kawasaki's Rose CIN
27. okt. 13:05 Edie & Thea: A Very Long Engagement TIVOLI
27. okt. 14:00 Women Without Men MB1
27. okt. 14:20 The Last Summer of La Boyita TIVOLI
27. okt. 14:20 Eyes Wide Open - Exploring Today's South America MB4
27. okt. 14:30 Hunger MB5
27. okt. 14:30 The Robber MB2
27. okt. 14:45 Bad Family MB3
27. okt. 15:00 R CIN
27. okt. 16:00 I Saw the Sun MB1
27. okt. 16:10 Plug & Pray TIVOLI
27. okt. 16:30 Revolución MB4
27. okt. 16:30 The Tillman Story MB2
27. okt. 16:30 Mall Girls MB5
27. okt. 16:45 Oldboys MB3
27. okt. 17:15 The Impossible River Journey CIN
27. okt. 18:15 Castaway on the Moon MB1
27. okt. 18:15 Soul Boy MB5
27. okt. 18:20 I´m Still Here MB2
27. okt. 18:30 Lemmy MB4
27. okt. 18:45 The Passion MB3
27. okt. 19:15 My Joy CIN
27. okt. 19:30 8: The Mormon Proposition MB5
27. okt. 19:45 Transcendent Man TIVOLI
27. okt. 20:35 I, Don Giovanni MB2
27. okt. 20:45 Dossier K. MB1
27. okt. 21:00 Waiting for Superman MB3
27. okt. 21:00 L'amour fou MB4
27. okt. 21:15 The Erotic Man MB5
27. okt. 21:30 Plug & Pray TIVOLI
27. okt. 21:45 Mother Teresa of Cats CIN
27. okt. 23:00 Red MB2
27. okt. 23:00 Edie & Thea: A Very Long Engagement MB5
27. okt. 23:00 Blank City MB4
27. okt. 23:00 Normal: The Düsseldorf Ripper MB3
27. okt. 23:00 The Robber MB1
28. okt. 13:30 Love Exposure MB1
28. okt. 16:00 I, Don Giovanni MB2



2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012
Address: Georgernes verft 12, NO-5011 Bergen, Norway · www.biff.no · Org.nr / VAT: 980 555 704 · Klapp Media