filmweblogobig

Program 2010

O T F L S M T O
20 21 22 23 24 25 26 27

Alle visninger

Programoversikt

Arrangementsoversikt

Program – visningsliste:
Cinema Extraordinaire i konkurranse
Cinema Extraordinaire
Dokumentarprogram i konkurranse
Dokumentarprogram
Checkpoints - Konkurranse
Checkpoints
Førpremierer
Gay and Lesbian Propaganda Night
Musikalske takter
Midnight Craze
Videorama

Tema – visningsliste:
Fokus - Latin-Amerika
Fokus - Østersjøen
Peace & Love
Portretter
Realfag
Spin & Swing
Urbanisme
Vestland, Vestland

Artikler
Latin-Amerika, nå!
Hanseater og pirater

Debatter
Østersjøen
Demokratisk deltagelse
Norge i krig
Spin&Swing
Mennesket bak flyktningen
Cyberphobia

Annet
Rom 8

Visninger 23 okt.

Dato Tid Tittel Kino
23. okt. 09:15 Bogotá Change MB5
23. okt. 09:15 Spillet om de apatiske barna MB4
23. okt. 09:45 Honeymoons MB1
23. okt. 09:45 Life, Above All MB3
23. okt. 10:00 Howl MB2
23. okt. 10:45 Secrets of the Tribe MB5
23. okt. 11:00 Tarda Estate MB4
23. okt. 11:35 The Albanian MB1
23. okt. 11:45 Moloch Tropical MB3
23. okt. 11:45 The Good Heart MB2
23. okt. 12:00 The Parking Lot Movie TIVOLI
23. okt. 13:00 Hunger MB4
23. okt. 13:00 War games and the man who stopped them CIN
23. okt. 13:00 The Invention of Dr. Nakamats MB5
23. okt. 13:45 Carancho MB2
23. okt. 13:45 World peace and other 4th grade achievements TIVOLI
23. okt. 13:45 Teenage Paparazzo MB1
23. okt. 13:50 I´m Still Here MB3
23. okt. 14:30 Our Man in Kirkenes MB5
23. okt. 15:00 Camp Victory, Afghanistan MB4
23. okt. 15:00 Women Without Men KP5
23. okt. 15:15 Thanks to life TIVOLI
23. okt. 15:30 Fartein Valen CIN
23. okt. 15:45 My Perestroika MB1
23. okt. 16:00 I Saw the Sun MB3
23. okt. 16:00 Mom MB5
23. okt. 16:00 The Robber MB2
23. okt. 16:30 Bogotá Change TIVOLI
23. okt. 16:50 Of Gods and Men KP5
23. okt. 17:00 Brothers at War CIN
23. okt. 17:00 Norwegian short film competition MB4
23. okt. 17:30 Knut Sigve fra Folkestad MB5
23. okt. 18:00 Tears of Gaza MB2
23. okt. 18:30 Dreams in Copenhagen MB3
23. okt. 18:30 108 CIN
23. okt. 19:00 The Impossible River Journey MB5
23. okt. 19:15 A SCREAMING MAN KP5
23. okt. 19:30 Best of west MB4
23. okt. 19:45 Biutiful MB2
23. okt. 19:45 Bogotá Change TIVOLI
23. okt. 20:15 12 Paces without a Head MB3
23. okt. 20:30 Budrus CIN
23. okt. 21:00 The Tree KP5
23. okt. 21:00 The Road to Diyarbekir MB5
23. okt. 21:15 Strange Powers: Stephin Merritt and the Magnetic Fields TIVOLI
23. okt. 22:00 The People vs George Lucas MB4
23. okt. 22:00 Tarda Estate CIN
23. okt. 22:30 Rush: Beyond the Lighted Stage MB3
23. okt. 22:30 Tamara Drewe MB2
23. okt. 22:30 Cell 211 MB5
23. okt. 23:00 Heartbeats MB1



2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012
Address: Georgernes verft 12, NO-5011 Bergen, Norway · www.biff.no · Org.nr / VAT: 980 555 704 · Klapp Media