filmweblogobig

Program 2011

O T F L S M T O
19 20 21 22 23 24 25 26

Programoversikt

Program – visningsliste:

Førpremierer
Cinema Extraordinaire - Konkurranse
Cinema Extraordinaire
Int. dokumentar - Konkurranse
Int. dokumentarprogram
Checkpoints - Konkurranse
Checkpoints
Norsk dokumentarprogram - Konkurranse
Norsk dokumentarprogram
Gay and Lesbian Propaganda Nights
Musikalske takter
Midnight Craze
Videorama
Aftenlandet USA
Aktivisme
Bergen filmklubb 50 år
Klimafestivalen
Kritikerprogram
Latin-Amerika
Medias fremtid
This sporting life
Vestland, vestland

Int. kortfilm
Kort i Vest
Norsk kortfilmkonkurranse

Seminarer og arrangementer:

Arrangementer i festivalbaren Chagall før og under hele festivalen
Nasjonalt dokumentarseminar, 18.-19. oktober
Seminar: Hva kan Bergen lære av Silicon Valley? mandag 24. oktober
Seminar: The Pirate Tapes, tirsdag 25. oktober
Skandinavias beste musikkvideoer og avslutningsfest, tirsdag 25. oktober

Debatter i samarbeid med
  studentersamfunnet-i-bergen6_200x37


Legalize It, torsdag 20. oktober 
Å velje å døy ung, tirsdag 25. oktober 
Folkestyrt kreativitet, onsdag 26. oktober

Visninger 24 okt.

Dato Tid Tittel Kino
24. okt. 09:00 The Guantanamo trap MB5
24. okt. 09:15 The Interrupters MB4
24. okt. 10:45 Buck MB5
24. okt. 11:15 She Monkeys TIVOLI
24. okt. 11:45 Above Us Only Sky MB4
24. okt. 12:15 The Acacias CIN
24. okt. 12:30 Marathon Boy MB5
24. okt. 12:45 Sing Your Song MB2
24. okt. 13:30 Reagan MB4
24. okt. 13:30 Sleeping Beauty MB3
24. okt. 13:45 The Earth Is a Sinful Song CIN
24. okt. 13:45 Thunder Soul TIVOLI
24. okt. 14:15 Tyrannosaur MB1
24. okt. 14:30 Vodka Factory MB5
24. okt. 15:15 Wadan's World TIVOLI
24. okt. 15:20 The Prize MB2
24. okt. 15:30 Detroit Wild City MB4
24. okt. 15:30 Twilight Portrait MB3
24. okt. 16:00 Pierrot le fou CIN
24. okt. 16:10 Maybe tomorrow MB1
24. okt. 16:15 Christopher and His Kind MB5
24. okt. 17:00 The Apple War TIVOLI
24. okt. 17:10 The Oath MB4
24. okt. 17:35 Hard Labor MB3
24. okt. 18:00 Hell and back again MB5
24. okt. 18:10 Nader and Simin – A Separation MB1
24. okt. 18:15 The Ballad of Narayama CIN
24. okt. 19:00 The Pirate Tapes TIVOLI
24. okt. 19:00 Dark horse KP1
24. okt. 19:35 Cairo 678 MB3
24. okt. 19:45 Hot Coffee MB5
24. okt. 20:15 My cousin the Pirate TIVOLI
24. okt. 20:25 Martha Marcy May Marlene MB1
24. okt. 20:45 The American Friend CIN
24. okt. 21:00 Thunder Soul MB4
24. okt. 21:10 Super TIVOLI
24. okt. 21:30 Backyard MB5
24. okt. 21:35 Bob and the Monster MB3
24. okt. 22:45 Upside Down: The Creation Records Story MB4
24. okt. 22:45 The Skin I Live In MB1
24. okt. 23:00 Behold the Lamb MB5
24. okt. 23:15 Inni MB2
24. okt. 23:20 Kill List MB3



2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012
Address: Georgernes verft 12, NO-5011 Bergen, Norway · www.biff.no · Org.nr / VAT: 980 555 704 · Klapp Media